BIZNESOWI

Do grona naszych Klientów należą czołowe krajowe firmy z sektora gospodarki morskiej. Z naszych usług korzystali lub korzystają: krajowi i zagraniczni właściciele statków oraz armatorzy, firmy holownicze, agenci morscy, spedytorzy, morskie stocznie remontowe i zakłady remontujące/wyposażające statki, firmy pogłębiarskie, firmy zajmujące się robotmi hydrotechnicznymi, eksploatacją dna morskiego, ubezpieczyciele i banki.

Ponadto, wielokrotnie reprezentowaliśmy marynarzy lub ich rodziny dochodząc roszczeń z tytułu pracy świadczonej na statkach i z tytułu wypadków przy pracy. 

Działamy lub działaliśmy również na zlecenie wielu innych Klientów, których działalność koncentruje się na lądzie: firm budowlanych, produkcyjnych, chemicznych, handlowych, deweloperów i zarządców nieruchomości, pracowni architektonicznych, szpitali i klinik medycznych.

PRO BONO

Kancelaria angażuje się w pomoc dla rodzin marynarskich poprzez Fundację Ludziom Morza. Zrezygnowaliśmy z tradycyjnych kartek świątecznych wysyłanych do naszych klientów, zastępując je elektronicznymi. Zaoszczędzone środki przekazujemy fundacji. W ramach współpracy z fundacją można również uzyskać bezpłatną poradę prawną udzielaną przez prawników kancelarii.

Powyższe jest możliwe po uprzednim przekazaniu dokumentów dotyczących sprawy do Fundacji i umówieniu spotkania za jej pośrednictwem.

www.fundacjaludziommorza.pl